حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ 18 جماد أول 1445 Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
مکاتبه دکتر صالحی برای احداث تقاطع غیرهمسطح زیباشهر و گرکن جنوبی و دستور وزیر راه برای بررسی طرح و اقدام برای رفع مشکل این محور حادثه‌خیز
26 مهر 1402 - 11:19
شناسه : 10102
دکتر صالحی برای احداث تقاطع غیرهمسطح زیباشهر و گرکن جنوبی با وزیر راه مکاتبه کرد و وی دستور بررسی طرح و اقدام برای رفع مشکل این محور حادثه‌خیز داد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد:

شهر زیباشهر از توابع شهرستان مبارکه در خصوص اجرای طرح تقاطع غیرهمسطح ورودی زیباشهر (از نقاط حادثه‌خیز کشور) با توجه به موافقت کمیته فنی شورای استان و شورای هماهنگی ترافیک استان و اخذ موافقت اجرایی طرح و نظر به اینکه ترافیک خوزستان-اصفهان از این محور عبور می‌کند و هر روز شاهد تصادفات خودروهای سنگین و سبک که از این محور وارد جاده مبارکه به اصفهان می‌باشیم.

نیاز مبرم به تأمین اعتباری در حدود ۱۵۰ میلیارد تومان جهت اجرای تقاطع غیرهمسطح است، لذا خواهشمند است که دستورات لازم را با قید فوریت مبذول فرمایید.

 

پس از مکاتبه نماینده شهرستان مبارکه، دکتر بذرپاش، وزیر محترم راه و شهرسازی به امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای دستور داد که طرح بررسی و با صرفه جویی برای رفع این محور حادثه‌خیز اقدام شود.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه