حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ 18 جماد أول 1445 Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
مکاتبه نماینده مبارکه با وزیر راه برای تکمیل محور مبارکه-بروجن و دستور وزیر برای تکمیل ۱۰ کیلومتر با کمک فولاد مبارکه و مابقی در اولویت سال ۱۴۰۳
28 مهر 1402 - 15:27
شناسه : 10104
نماینده مبارکه با وزیر راه برای تکمیل محور مبارکه-بروجن مکاتبه کرد و وزیر برای تکمیل 10 کیلومتر با کمک فولاد مبارکه و مابقی در اولویت سال 1403 دستور داد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد:

با توجه به حجم بسیار بالای تردد خودروهای سبک و سنگین و حمل بار در جاده مبارکه-بروجن که یکی از اصلی‌ترین راه‌های مواصلاتی شریانی شمال به جنوب کشور و از جاده‌های حادثه‌خیز (معروف به جاده مرگ) به طول ۳۳ کیلومتر می‌باشد.

با توجه به اهمیت موضوع و اتمام ۱۵ کیلومتر از مسیر و ضرورت تسریع در تکمیل ۱۸ کیلومتر باقیمانده و اجرای باند دوم آن مسیر که هشت کیلومتر آن آماده آسفالت، سه کیلومتر در حال زیرسازی و بر روی هفت کیلومتر باقی‌مانده هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

خواهشمند است جهت تکمیل این پروژه دستورات لازم را مبذول فرمایید.

پس از مکاتبه نماینده شهرستان مبارکه، دکتر بذرپاش، وزیر محترم راه و شهرسازی به خادمی، مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای کشور دستور داد که برای ۱۰ کیلومتر که زیرسازی آن به اتمام رسیده با کمک فولاد مبارکه (۵۰ میلیارد تومان) اقدام شود و مابقی مسیر در اولویت سال ۱۴۰۳ قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه