حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021 ساعت ×
اطلاعیه دفتر نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در خصوص تعیین مدیرعامل جدید باشگاه فولاد مبارکه سپاهان
30 مرداد 1399 - 11:08
شناسه : 478

🔹در پی حواشی ایجادشده در خصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، دفتر نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی ، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر نمود. بسم‌الله الرحمن الرحیمباشگاه فولاد مبارکه سپاهان یکی از باشگاه‌های پرافتخار کشور است که امروز به نماد استان اصفهان در امر ورزش تبدیل‌شده است. قدمت ۶۷ ساله […]

پ
پ

🔹در پی حواشی ایجادشده در خصوص انتخاب مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، دفتر نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی ، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر نمود.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان یکی از باشگاه‌های پرافتخار کشور است که امروز به نماد استان اصفهان در امر ورزش تبدیل‌شده است. قدمت ۶۷ ساله این باشگاه و افتخارات آن سبب شده علاوه بر تثبیت جایگاه آن بین مردم اصفهان موفق به جذب هوادارانی پرشور شود که هرگونه مسائل جزئی آن را موردتوجه قرار دهند .
اخیراً مطالبی در برخی محافل و فضای مجازی از قول نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی پیرامون تعیین مدیریت این باشگاه مطرح‌شده است.
متأسفانه رها بودن فضای مجازی باعث شده عده‌ای در راستای منافع شخصی و گروهی و بدون رعایت تقوا و اصول اولیه اخلاقی با ایجاد حواشی سعی بر رسیدن به اهداف خودنمایند .
بر همین اساس به اطلاع هواداران وعلاقمندان به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان می‌رساند که انتخاب مدیرعامل یک باشگاه ورزشی پرافتخار همانند فولاد مبارکه ، امری کاملاً تخصصی است. قطعاً داشتن توانایی لازم و حفظ شأن این باشگاه قدیمی باید مدنظر تصمیم گیران در انتخاب مدیرعامل آن قرار داشته باشد. از سوی دیگر احترام به مردم عزیز استان اصفهان و هواداران باشگاه ، بر هرگونه منافع شخصی و جناحی مقدم است. امید است به‌زودی شاهد انتخاب مدیری شایسته برای این باشگاه ورزشی باشیم .

✍🏻️روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی

ثبت دیدگاه