حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021 ساعت ×
دیدار دکتر صالحی با دکتر اخوان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان
30 مرداد 1399 - 20:20
شناسه : 484

این دیدار در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برگزار شد و طی آن دکتر اخوان ضمن اشاره به اینکه ارتقای فرهنگ کار جزو ضروریات امروز جامعه است ‌‍‌، آما‌دگی سازمان متبوع خود را برای آموزش نیروی کار در تمامی رشته ها اعلام نمود.وی نیاز اصلی این سازمان در بخش آموزش را […]

پ
پ

این دیدار در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برگزار شد و طی آن دکتر اخوان ضمن اشاره به اینکه ارتقای فرهنگ کار جزو ضروریات امروز جامعه است ‌‍‌، آما‌دگی سازمان متبوع خود را برای آموزش نیروی کار در تمامی رشته ها اعلام نمود.
وی نیاز اصلی این سازمان در بخش آموزش را هماهنگی با رشد تکنولوژی و تربیت مربیان مورد نیاز عنوان کرد .
از سوی دیگر اختصاص تنها یک درصد از بودجه آموزش کشور به آموزش فنی و حرفه‌ای را بزرگترین چالش و مانع پیش روی سازمان در حال حاضر دانست .
دکتر اخوان مراکز آموزش فنی و حرفه ای برادران و خواهران شهرستان مبارکه را جزوه مراکز برتر و فعال استان اصفهان معرفی کرد و گفت آماده است از تمام ظرفیت استان برای کمک به مهارت آموزی نیروی کار شهرستان مبارکه استفاده نماید.
دکتر صالحی در این دیدار ضمن تأیید اینکه نیاز ضروری امروز کشور تربیت نیروی ماهر است ، بر لزوم توجه و تمرکز سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در جهت استعدادیابی و شناسایی توانائی های افراد و تقویت آنها تأکید نمود و خواستار توجه ویژه به این امر در شهرستان مبارکه شد.
در ادامه این دیدار ضمن بحث و بررسی موارد مطرح شده، روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان نیز برنامه ها و برخی مشکلات پیش روی خود را عنوان نمودند.

ثبت دیدگاه