حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021 ساعت ×
دیدار رئیس و اعضای هیئت رئیسه انجمن خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی استان با دکتر صالحی
12 شهریور 1399 - 9:38
شناسه : 588

رئیس و اعضای هیئت رئیسه انجمن خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی استان اصفهان نشستی با پروین صالحی نماینده مردم مبارکه اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار کردند. در این نشست درباره مسائل رسانه‌ای استان اصفهان و راه‌اندازی دفتر انجمن در شهرستان مبارکه صحبت شد. صالحی در این نشست با تاکید بر اینکه «رسانه‌های ورزشی باید […]

پ
پ

رئیس و اعضای هیئت رئیسه انجمن خبرنگاران، نویسندگان و عکاسان ورزشی استان اصفهان نشستی با پروین صالحی نماینده مردم مبارکه اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار کردند.

در این نشست درباره مسائل رسانه‌ای استان اصفهان و راه‌اندازی دفتر انجمن در شهرستان مبارکه صحبت شد.

صالحی در این نشست با تاکید بر اینکه «رسانه‌های ورزشی باید در فرهنگ‌سازی نقش بیشتری را ایفا کنند» گفت: امثال پوریای ولی و دیگر پهلوانان ایران باید الگو اهالی ورزش باشند. این مهم نیاز به کار ‌فرهنگی دارد و رسانه‌ها می‌تواند در این راه کمک زیادی کنند اما اگر همین رسانه‌ها اگر راه را اشتباه بروند، سایه سیاه‌نمایی باعث انحراف می‌شود.

وی درباره وضعیت ورزش استان اصفهان عنوان کرد: استان اصفهان قطب ورزش کشور است. دو کارخانه بزرگ فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان حامی ورزش حرفه‌ای هستند.

صالحی راجع به اینکه سپاهان موفق به نتیجه گیری خوب در لیگ برتر نشده و اینکه قرار است مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی شود گفت: در انتخاب مدیرعامل این باشگاه دخالتی نداریم. به مدیران متخصص، متعهد و کاردان نیاز داریم. مدیران ورزشی دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن باید علاوه بر بحث قهرمانی، مسائل اخلاقی و فرهنگی راهم مد نظر نظر قرار دهند و به دنبال توسعه زیر ساخت‌ها و پیدا کردن راه‌های کشف و پرورش استعداد‌های ورزشی اصفهان باشند. نگاه ما به دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن حمایتی است.

در این نشست امین کریمیان رئیس انجمن ورزشی نویسان استان اصفهان نیز مشکلات حوزه رسانه، خبرنگاران و عکاسان ورزشی را به گوش نماینده این استان در مجلس شورای اسلامی رساند.

ثبت دیدگاه