حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱ 26 ذو القعدة 1443 Saturday, 25 June , 2022 ساعت ×
بازدید نماینده مبارکه از شرکت حمل‌ونقل ایثارگران
01 دی 1400 - 11:21
شناسه : 5932
دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی از پایانه حمل‌ونقل شهرستان و شرکت حمل‌ونقل ایثارگران فعال شهرستان بازدید و در خصوص مسائل شهرستان با هیئت مدیره این شرکت گفت‌وگو کرد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی از پایانه حمل‌ونقل شهرستان و شرکت حمل‌ونقل ایثارگران فعال شهرستان بازدید و در خصوص مسائل شهرستان با هیئت مدیره این شرکت گفت‌وگو کرد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه کارآفرینی و ایجاد اشتغال بهترین فعالیت در شرایط فعلی جامعه است و این مجموعه که به همت جوانان شهرستان تشکیل شد، باعث افتخار شهرستان است.

دکتر صالحی با اشاره به زیرساختهای ورزش شهرستان ، اظهار کرد: شهرستان مبارکه علی‌رغم ظرفیت‌های صنعتی، کمبودهای مهمی در زمینه ورزش دارد ، امروز اگر بخواهیم با مصرف مواد مخدر مبارزه کنیم یا در بخش سلامت رانندگان و خانواده‌ها و به‌طور کل مجموعه حمل‌ونقل قدم برداریم باید در زمینه ورزش سرمایه‌گذاری کنیم.

نماینده مبارکه بیان کرد: سرمایه‌گذاری و همکاری‌هایی که باعث تزریق سلامتی و نشاط در شهرستان می‌شود را در دستور کار خود قرار دهید.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه