حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱ 26 ذو القعدة 1443 Saturday, 25 June , 2022 ساعت ×
جلسه بررسی مسائل کمیته امداد شهرستان با حضور مدیرکل کمیته امداد
02 دی 1400 - 19:06
شناسه : 5948
جلسه بررسی مسائل کمیته امداد شهرستان با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، فرماندار، امام جمعه و رئیس کمیته امداد شهرستان برگزار شد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، جلسه بررسی مسائل کمیته امداد شهرستان با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان، فرماندار، امام جمعه و رئیس کمیته امداد شهرستان برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و جامعه در سال‌های اخیر، مسئله کمک به نیازمندان یکی از معضلات کشور شده است؛ تعداد خیریه‌ها در شهرستان مبارکه زیاد است اما خروجی مطلوب نیست و تلاش ما با نیاز مردم تناسب ندارد.

دکتر صالحی بیان کرد: خیریه برای اثربخشی و کمک به اقشار نیازمند جامعه بود اما اخیراً در کشور آسیب‌هایی مانند سیاسی شدن، اقتصادی و پول‌شویی در تعداد معدودی از خیریه‌ها باعث زیر سوال رفتن اثربخشی این مجموعه‌ها شده است و این آسیب‌ها جامعه را تهدید کرده که باید کمک داده شود این آسیب‌ها کاهش و اثربخشی افزایش پیدا کند.

وی افزود: بر همین اساس تخصصی شدن خیریه‌ها در شهرستان مبارکه باید به‌صورت عملیاتی انجام شود تا علاوه بر ایجاد بهره‌وری در خروجی آن‌ها مانع از ورود آسیب‌های احتمالی به آن‌ها شویم.

 

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه