حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰ 18 جماد ثاني 1443 Friday, 21 January , 2022 ساعت ×
سردار سلیمانی به الگویی جاویدان برای تمام دنیا و نسل‌های انقلاب تبدیل شده است
13 دی 1400 - 8:46
شناسه : 6053
نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: حاج قاسم سلیمانی در عرضه‌های مقابله و مبارزه با استکبار جهانی و همچنین در دید خود نسبت به مستضعفین به عنوان یک الگوی جاویدان برای تمام دنیا و نسل‌های انقلاب تبدیل شده‌اند.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، با اشاره به فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قنات ملک کرمان به دنیا آمدند، فردی با اعتقاد به اسلام ناب محمدی بودند و خودشان را تمام شکل به اثبات رساندند که سرباز واقعی امام زمان (عج) هستند.

وی پیرامون مکتب حاج قاسم و الگو شدن رفتارهای ایشان تصریح کرد: سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در عرصه‌های مقابله و مبارزه با استکبار جهانی و همچنین در دید خود نسبت به مستضعفین به‌عنوان یک الگوی جاویدان برای تمامی نسل‌های انقلاب و همچنین برای تمامی دنیا تبدیل شده‌اند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی درباره رمز ماندگاری حاج قاسم بیان کرد: سردار شهید سلیمانی با در بر داشتن آرمان ویژه خود از مرزهای جغرافیایی موجود فراتر رفته و یک عرصه جهانی را در ذهن خود به همراه داشتند که نوع مبارزه‌های این شهید والامقام نیز این موضوع را ثابت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی در طول حیات خود همواره در حال مبارزه با تروریست در کل جهان بود، به‌گونه‌ای که مبارزات خود را در عراق و سوریه به شکل خیلی خوبی ساماندهی کردند و مبارزه صحیح ایشان باعث شد که گروه تروریستی داعش به‌نوعی در کل جهان متلاشی و از مواضع خود عقب‌نشینی کند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه