حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021 ساعت ×
17 شهریور 1399 - 9:31
شناسه : 615

دکتر صالحی نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در خصوص حوادث جاده مجلسی و بروجن گفت طرح توسعه و تعریض این جاده حدود دو سال پیش کلنگ زنی شد . متاسفانه عدم همکاری مالکین زمین‌هایی که در مسیر این جاده بودند باعث توقف پروژه گردید و زمان زیادی صرف موضوع تملیک قرار […]

پ
پ

دکتر صالحی نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در خصوص حوادث جاده مجلسی و بروجن گفت طرح توسعه و تعریض این جاده حدود دو سال پیش کلنگ زنی شد . متاسفانه عدم همکاری مالکین زمین‌هایی که در مسیر این جاده بودند باعث توقف پروژه گردید و زمان زیادی صرف موضوع تملیک قرار گرفت . در حال حاضر بخش زیادی از این مشکل حل شده و تنها قطعات کوچکی منتظر تملیک است.
لازم به ذکر است ابتدای شهریور ماه یک پیمانکار مجرب اجرای طرح را شروع کرده است که با تاکید بر تسریع کار قرار بر این شد که اکیپ و نیروهای این پیمانکار بیشتر شوند.
همچنین طی تماس با فرماندهی پلیس راهور قرار بر این شد نظارت بر جاده به صورت محسوس و نامحسوس بیشتر شود و از سوی دیگر اداره راه نیز با افزایش تابلوهای هشدار دهنده و خط کشی های مورد نیاز رانندگان را از خطرهای جانی موجود در مسیر آگاه نمایند.
به دلیل وجود پل های متعدد در مسیر پیش‌بینی‌ها از سوی پیمانکار بر این است که طی ۶ ماه آینده این پروژه به ثمر برسد. امید است با همکاری ادارات، ارگانها و مردم عزیز این پروژه در مدت اعلام شده به سرانجام برسد.

ثبت دیدگاه