حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 ساعت ×
متاسفانه نحوه اطلاع رسانی در شهرستان ضعیف است
23 دی 1400 - 18:34
شناسه : 6153
دکتر صالحی گفت: روابط عمومی مبحث بسیار مهمی است؛ متاسفانه نحوه اطلاع رسانی در کشور ضعیف است و شهرستان هم همینگونه است؛ ادارات شهرستان فعالیت‌های خوبی انجام می دهند اما مردم اطلاع زیادی از این فعالیت‌ها ندارند.
پ
پ
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: دولت سیزدهم اولین بودجه را به مجلس ارائه داده است، اشکالات ساختاری داریم که باید یکی یکی حل شود؛ این بودجه بی عیب نیست اما بخش زیادی از مشکلات بودجه سال‌های گذشته در آن اصلاح شده است.
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اصلاح کل ساختار بودجه، کار بسیار سنگینی است دولت سیزدهم بخشی از این کار را انجام داده است و نمایندگان مجلس هم به کلیات این بودجه رای مثبت دادند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: روابط عمومی مبحث بسیار مهمی است؛ متاسفانه نحوه اطلاع رسانی در کشور ضعیف است و شهرستان هم همینگونه است؛ ادارات شهرستان فعالیت‌های خوبی انجام می دهند اما مردم اطلاع زیادی از این فعالیت‌ها ندارند.
دکتر صالحی خاطرنشان کرد: روابط‌عمومی‌ها باید با نحوه اطلاع رسانی های صحیح، فعالیت ادارات شهرستان را انعکاس دهند و این خلأ موجود باید پر شود.
گفتنی است در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام مرادی، به عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مبارکه معارفه شد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه