حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021 ساعت ×
مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان اصفهان با نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد
17 شهریور 1399 - 9:58
شناسه : 622

محمدرضا ساکت مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان با حضور در دفتر پروین صالحی نماینده شهرستان مبارکه در خصوص مسائل ورزشی استان و شهرستان مبارکه با وی تبادل نظر کرد. صالحی در این جلسه گفت: ورزش نباید دچار رکود شود. ورزش یک ابزار فرهنگی است که اگر با دید مکتبی و انسانی به آن نگاه شود وسیله […]

منبع : دفتر نماینده شهرستان مبارکه
پ
پ

محمدرضا ساکت مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان با حضور در دفتر پروین صالحی نماینده شهرستان مبارکه در خصوص مسائل ورزشی استان و شهرستان مبارکه با وی تبادل نظر کرد.

صالحی در این جلسه گفت: ورزش نباید دچار رکود شود. ورزش یک ابزار فرهنگی است که اگر با دید مکتبی و انسانی به آن نگاه شود وسیله ای است که راهی روشن پیش روی جوانان قرار خواهد داد.

نماینده مبارکه گفت: استان ما فقیر نیست و جوان‌های شایسته‌ای هم دارد که در امر ورزش منتظر مربیان فرهیخته هستند تا استعدادهای آنها شکوفا و درخشان شود و امید است با انتصاب جنابعالی که فردی با سابقه در ورزش مکتبی هستید شاهد موجی جدید در فضای فعلی ورزش استان باشیم.

وی در ادامه گفت: تلفیق ورزش‌های طبی جدید با ورزش‌های همگانی به خصوص می‌تواند به سلامت افراد میانسال و سالمند جامعه کمک فراوانی کند و به باشگاه سپاهان پیشنهاد می‌دهم تحقیق و پژوهش در این موضوع را مورد بررسی قرار دهد.

صالحی خطاب به ساکت یادآور شد: تجارب شما در امر ورزش مشخص است و انتقال این تجارب به نسل جوان آینده ورزش استان را تضمین خواهد کرد و با توجه به شرایط سخت فعلی برای شما و همکاران‌تان آرزوی موفقیت دوچندان دارم.

در ادامه جلسه  ساکت ضمن تشکر از حمایت‌های  صالحی در امر ورزش استان گفت: باشگاه سپاهان آماده همکاری با شهرستان مبارکه در زمینه ورزش حرفه‌ای و ورزش همگانی است و در آینده نزدیک آکادمی حرفه‌ای فوتبال توسط باشگاه سپاهان در شهرستان مبارکه راه‌اندازی خواهد شد.

وی گفت: باید از شهرستان مبارکه ورزشکاران حرفه‌ای در رشته‌ها و تیم‌های مختلف باشگاه سپاهان حضور داشته باشند و در آینده نزدیک با همکاری فعال‌تر باشگاه سپاهان و جامعه ورزشی شهرستان مبارکه و شناسایی استعدادها، این امر محقق شود.

مدیر عامل باشگاه سپاهان در ادامه گفت: ورزش به خصوص رشته فوتبال از جنس هیجان است لذا افراد باتجربه که میدان‌های مختلف را دیده‌اند می‌توانند هیجانات و حواشی اطراف رشته‌های ورزشی را کنترل کنند.

ثبت دیدگاه