حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

دوشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 ساعت ×
تقدیر دکتر صالحی از روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و برادران شهرستان به دلیل درخشیدن مبارکه در استان
30 دی 1400 - 12:37
شناسه : 6293
روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و برادران شهرستان مبارکه در بین مراکز استان اصفهان حائز رتبه برتر شدند و نماینده مردم شهرستان مبارکه از رئیس این دو مرکز تقدیر کرد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و برادران شهرستان مبارکه در بین مراکز استان اصفهان حائز رتبه برتر شدند و نماینده مردم شهرستان مبارکه از رئیس این دو مرکز تقدیر کرد.

دکتر صالحی در جلسه با روسای مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران و برادران شهرستان مبارکه گفت: شهرستان مبارکه با تلاش شما در سطح استان اصفهان درخشید؛ خانم احمدی و آقای ایرانپور شما با مجموعه خود علی‌رغم مشکلات و موانع مختلف، کار بزرگی را در یک‌ساله گذشته در شهرستان انجام دادید.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موفق شدید که رتبه برتر در بین مراکز خواهر و برادر استان اصفهان را کسب کنید و این افتخار بزرگی برای شهرستان مبارکه است.

وی افزود: شهرستان مبارکه نیروی انسانی فوق‌العاده‌ای دارد که با توجه به برنامه‌های مختلفی که دارید باید از این فرصت برای تربیت نیروی کار ماهر نهایت استفاده را کرد.

دکتر صالحی بیان کرد: امیدوار هستیم با همراهی مجموعه شهرستان و همکاری ادارات مختلف این افتخار را در بین دیگر ادارات شهرستان هم شاهد باشیم.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه