حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

شنبه, ۴ تیر , ۱۴۰۱ 26 ذو القعدة 1443 Saturday, 25 June , 2022 ساعت ×
نباید قیمت اجناس را به بهانه قاچاق افزایش داد و امروز بهانه وجود سلاطین مختلف برای مردم پذیرفتنی نیست
18 اردیبهشت 1401 - 12:06
شناسه : 6960
دکتر صالحی در صحن علنی: نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه چرا با وجود داشتن بزرگترین سازمان نیروهای مسلح در غرب آسیا و همچنین دستگاه‌های انتظامی، اطلاعاتی و نظارتی زورمان به چند نفر قاچاقچی، دلال و سلطان قاچاق نمی رسد، گفت: به طور مداوم به بهانه مقابله با قاچاق اجناس مختلف گران می‌شود و این نسخه اقتصادی سال‌ها در دولت‌های مختلف پیچیده و تکرار می‌شود اما دریغ از نتیجه‌ای که حاصل شود.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات وزرای جهاد کشاورزی و اقتصاد در مورد قاچاق گفت: جمهوری اسلامی بزرگترین سازمان نیروهای مسلح در غرب آسیا را دارد و در کنار آن نیروی انتظامی، دولت، مجلس، قوه قضائیه، دستگاه‌های اطلاعاتی، نظارتی و گمرک وجود دارد، چگونه است این مجموعه بزرگ زورش به چند نفر قاچاقچی، احتکارگر، دلال و سلطان قاچاق نمی‌رسد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه به طور مداوم به بهانه مقابله با قاچاق اجناس مختلف گران می‌شود، تصریح کرد: این نسخه اقتصادی سال‌ها در دولت‌های مختلف پیچیده و تکرار می‌شود اما دریغ از نتیجه‌ای که حاصل شود و امروز دیگر بهانه وجود سلاطین مختلف برای هیچ‌کس به ویژه مردم پذیرفتنی نیست و باید یک بار برای همیشه شاهد اتحاد قوای مختلف برای مقابله با مفسدان باشیم.

وی ادامه داد: مجلس باید قوانین لازم را تصویب کند و دولت انقلابی نیز باید اهتمام خود را برای مقابله با قاچاق و فساد به کار بندد و با تمام توان در کنار قوه قضائیه تلاش کند. بهتر بود دولت قبل از تصمیم‌گیری در مورد افزایش قیمت‌ها با مردم صحبت کند و بی‌شک اگر دولت عزم مبارزه با فساد را جزم کند می‌تواند در این مسیر موفق باشد.

دکتر صالحی از دولت خواستار اجرای کامل قانون شد و گفت: دولت جهادی باید با اژدهای هفت‌سر فساد مقابله کند و به تقویت و امنیت معیشت مردم توجه داشته باشد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه