حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۳ تیر , ۱۴۰۱ 25 ذو القعدة 1443 Friday, 24 June , 2022 ساعت ×
مردم انتظار برخورد جدی با سودجویان و اخلالگران اقتصادی را دارند
23 اردیبهشت 1401 - 17:02
شناسه : 6972
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت:  مردم ایران از این همه منفعت طلبی و سودجویی عده ای مفسد و اخلالگر اقتصادی به تنگ آمده اند و انتظار برخورد قهرآمیز با قاچاقچیان و محتکران را دارند.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه و به نقل از خبرگزاری ایرنا، دکتر صالحی امروز در رزمایش “الی بیت المقدس” در پادگان امام علی (ع) مبارکه، گفت: دولت سیزدهم برای کاهش فاصله طبقاتی در جامعه عزم خود را جزم کرده و این حرکت با تصویب لایحه بودجه و حمایت مجلس از سال اول شروع شده است.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز در دوران جنگ اقتصادی با مفسدان بزرگ و اخلالگران اقتصادی قرار داریم، مردم ایران از این همه منفعت طلبی و سودجویی عده ای مفسد و اخلالگر اقتصادی به تنگ آمده اند و انتظار برخورد قهرآمیز با قاچاقچیان و محتکران را دارند.

وی افزود: برخورد قهرآمیز دولت با اخلالگران با حمایت مجلس و قوه قضاییه و ساماندهی نظام اقتصادی ابزار کار این فاسدان را از آنها می گیرد.

دکتر صالحی: همه ما باید آگاه باشیم تا در دام فراخوان فاسدان اقتصادی قرار نگیریم تا بتوانیم در در هوای پاک اقتصادی و اقتصاد مقاومتی نفس بکشیم.

انتهای پیام/

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ایران از این همه منفعت طلبی و سودجویی عده ای مفسد و اخلالگر اقتصادی به تنگ آمده اند و انتظار برخورد قهرآمیز با قاچاقچیان و محتکران را دارند؛ برخورد جدی و قهرآمیز دولت با اخلالگران با حمایت مجلس و قوه قضاییه و ساماندهی نظام اقتصادی ابزار کار این فاسدان را از آنها می گیرد.

ثبت دیدگاه