حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021 ساعت ×
گلایه نماینده شهرستان مبارکه از سکوت دولتمردان به اظهارات ترامپ
20 مهر 1399 - 9:54
شناسه : 714

پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سخیفانه اخیر ترامپ علیه ایران گفت: سه روز پیش مجدداً شاهد لفاظی‌های ترامپ علیه ایران بودیم . این بار از الفاظی رکیک استفاده کرد که مورد انتقاد خود آمریکایی‌ها هم قرار گرفت. متأسفانه طبق معمول شاهد سکوت منفعلانه دولت در پاسخ […]

پ
پ

پروین صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات سخیفانه اخیر ترامپ علیه ایران گفت: سه روز پیش مجدداً شاهد لفاظی‌های ترامپ علیه ایران بودیم . این بار از الفاظی رکیک استفاده کرد که مورد انتقاد خود آمریکایی‌ها هم قرار گرفت. متأسفانه طبق معمول شاهد سکوت منفعلانه دولت در پاسخ به او هستیم. قطعاً توییت سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخنان ترامپ به هیچ وجه متناسب با اظهارات علنی او نیست .

صالحی گفت : بارها شاهد اهانت ترامپ به مردم ایران و سردار شهید قاسم سلیمانی بوده‌ایم اما به‌سختی می‌توان پاسخی متناسب به او از سوی دولتمردان پیدا کرد و ظاهراً این زنجیر گسیختگی‌های گاه‌وبی‌گاه ترامپ از سوی دولتمردان خصوصاً رئیس دولت، محکوم به سکوت است.شاید لازم است به دولت یادآوری کنیم که در یک جنگ تمام‌عیار هستیم و این‌ انفعال دولت از سوی دشمن نشان ضعف قلمداد می‌شود.

ثبت دیدگاه