حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
تقدیر نماینده مبارکه از رکورد شکنی فولاد مبارکه در عرصه تولید و خودکفایی
29 خرداد 1401 - 0:25
شناسه : 7262
نماینده مبارکه از رکورد شکنی فولاد مبارکه در عرصه تولید و خودکفایی تقدیر کرد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت فولاد مبارکه از رکوردهای اخیر این مجتمع عظیم صنعتی و فعالیت‌های آن در شهرستان مبارکه تقدیر کرد.

دکتر صالحی در این دیدار گفت: تمام بار ترافیکی کنارگذر غرب بر روی شهرستان مبارکه است که امیدواریم با همراهی فولاد مبارکه و دولت مشکلات این حوزه رفع می‌شود و وزارت راه و شهرسازی باید از این همکاری استقبال کند.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: با کمک و همراهی فولاد مبارکه زیرگذر قهنویه و مشکل محله نهچیر در حال رفع شدن است و با پایان یافتن احداث میدان قلعه حکیم از این پس بخش زیادی از حوادث رفع خواهد شد.

وی با توضیح اینکه همراهی با مردم یکی از مهمترین فعالیت‌های شرکت فولاد مبارکه است، تصریح کرد: به مردم شهرستان مبارکه اعلام کردیم که صنایع هم تهدید و هم فرصت هستند و می‌خواهیم که این فرصت بیشتر به ذائقه مردم شهرستان بنشیند.

دکتر صالحی اضافه کرد: امروز کشاورزان ما علی‌رغم وعده بازگشایی، آبی به انها اختصاص پیدا نکرد و خسارت سنگینی به آن ها وارد شد. سایر اقشار هم از شهرها و روستاهای شهرستان مشکلات دارند که صنایع و به‌ خصوص صنعت عظیم فولاد مبارکه می توانند به رفع برخی از این مشکلات کمک شایانی کنند.

وی خاطرنشان کرد: اثر نیک در شهرستان به‌جای بگذارید، برخی از مدیرعامل اسبق فولاد مبارکه هنوز پس از گذشت سال‌های زیاد در بین مردم شهرستان نام نیک دارند؛ می‌خواهیم شما هم با تعامل و افزایش کمک ها به شهرستان مبارکه، نام نیک از مجموعه فعلی در شهرستان به جای بگذارید

وی با بیان اینکه کارهایی مهمی در شهرستان مبارکه انجام می‌شود که نیازمند حمایت فولاد مبارکه را دارد، گفت: از پتانسیل‌های منطقه استفاده کنید تا این مجموعه ها تقویت و همچنین نیاز شما حل شود.

اولویت‌های شهرستان تعیین شود، کمک‌ها و وظیفه اجتماعی خود را انجام می‌دهیم

مدیرعامل فولاد مبارکه در این جلسه گفت: اولویت‌های شهرستان تعیین شود، کمک‌ها و وظیفه اجتماعی خود را انجام می‌دهیم و به دنبال فعالیت‌هایی هستیم که مردم ثمرات آن را ببینند و اعتقاد ما بر این امر است.

محمدیاسر طیب نیا بیان کرد: از توجه شما به مجموعه فولاد مبارکه و زحمات کارگران و رکوردهای اخیر این شرکت تشکر می‌کنیم؛ رکوردهای فوق‌العاده‌ای اخیراً توسط فولاد مبارکه شکسته شده است و کمتر کسی از این مجموعه و زحمات پرسنل و کارگران تقدیر کرده و این نگاه شما قابل تقدیر است .

وی افزود: رکوردهایی که در فروردین‌ماه و اردیبهشت‌ماه امسال شکسته شد، عددهای بزرگی است؛ با توجه به کاهش برق صنایع، اگر رکوردها را نمی‌شکستیم و ذخیره نمی‌کردیم قطعاً در تیرماه نمی‌توانستیم تعهدات را انجام دهیم و این بحران ما به بازارهای دیگر لوازم‌خانگی‌ها، خودرو و … منتقل می‌شد.

مدیرعامل فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با تمهیداتی که دیده شد تمام تلاش کردیم که علی‌رغم تمام مشکلات از برنامه‌ها عقب نیافتیم؛ تلاش می کنیم که تولید را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: اتفاقاتی که در دو ماه ابتدایی امسال رخ داد در سایه تلاش کارگران و پرسنل فولاد مبارکه رقم خورد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه