حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021 ساعت ×
پیام دکتر صالحی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل
10 آبان 1399 - 11:11
شناسه : 796

هجوم ویروس کرونا به جوامع مختلف سبب شد میزان آمادگی ملت ها در برابر تهدیدات سنجیده شود . همراهی مردم مؤمن، نیروهای بسیجی، گروه های جهادی و انقلابی که سالها تجربه کمک در مناطق مختلف را داشتند مانع از این شد که کشور با وجود تحریم های ظالمانه دچار یک بحران لاینحل شود . اکثر […]

پ
پ

هجوم ویروس کرونا به جوامع مختلف سبب شد میزان آمادگی ملت ها در برابر تهدیدات سنجیده شود . همراهی مردم مؤمن، نیروهای بسیجی، گروه های جهادی و انقلابی که سالها تجربه کمک در مناطق مختلف را داشتند مانع از این شد که کشور با وجود تحریم های ظالمانه دچار یک بحران لاینحل شود .

اکثر اقداماتی که در مقابله با ویروس کرونا انجام شد همگی به نحوی زیرمجموعه پدافند غیر عامل بودند که موجب افزایش بازدارندگی وکاهش آسیب پذیری کشور گردید و اهمیت این نوع پدافند در مقابله با یک تهدید جدید به خوبی نشان داده شد . لذا در راستای ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدها ، نیازمند این است که توجه ویژه ای به اجرای روش های نوین در پدافند غیرعامل داشته باشیم .

اینجانب ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل، لزوم توجه به آموزش برای کلیه رده های سنی در شهرستان مبارکه را خواستارم و به خصوص در راستای تثبیت بنیان خانواده ، آموزش خانواده ها در اولویت قرار گیرد.

 

پروین صالحی

نماینده مردم شریف شهرستان مبارکه

در مجلس شورای اسلامی

ثبت دیدگاه