حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023 ساعت ×
جذب ۱۳میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان برای آموزش‌وپرورش شهرستان
24 آذر 1401 - 11:43
شناسه : 8379
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش گفت: 13 میلیارد و 850 میلیون تومان را در چند ماه گذشته برای آموزش‌وپرورش شهرستان جذب کردیم.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش گفت: ۱۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان را در چند ماه گذشته برای آموزش‌وپرورش شهرستان جذب کردیم.

وی بیان کرد: هفت میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان را از محل اعتبارات نماینده برای تکمیل ورزشگاه دهنو، هنرستان زیباشهر و پژوهسرا عقیلی اختصاص دادیم.

دکتر صالحی اظهار کرد: همچنین به دلیل اهمیت آموزش‌وپرورش تلاش کردیم تا در راستای توسعه تکامل منطقه‌ای فولاد مبارکه با هماهنگی با مدیرعامل این مجموعه، شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان را برای هنرستان تلاش، هنرستان دخترانه طالقانی طالخونچه و مجتمع آموزشی موعود کرکوند اختصاص دادیم.

نماینده مردم مبارکه گفت: هماهنگی‌های لازم برای تخصیص و جذب این اعتبارات را انجام دادیم و اکنون به همت رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان باید تکمیل این پروژه ها شروع شود.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه