حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۴ تیر , ۱۴۰۰ 16 ذو القعدة 1442 Friday, 25 June , 2021 ساعت ×
جلسه بررسی اجرای طرح جی نف در شهرستان مبارکه
15 آبان 1399 - 9:55
شناسه : 843

با حضور مدیرکل پست استان و شهرداران شهرستان مبارکه در دفتر نماینده شهرستان موضوع اجراي طرح ‘ جي نف ‘ (GNAF) در شهرستان مبارکه بررسی شد. حمید باقری مدیرکل پست استان گفت این طرح به منظور يكسان سازي نشاني منزل مسكوني شهروندان اجرا می شود و این پروژه یک پایگاه است که در آن نشانی […]

پ
پ

با حضور مدیرکل پست استان و شهرداران شهرستان مبارکه در دفتر نماینده شهرستان موضوع اجراي طرح ‘ جي نف ‘ (GNAF) در شهرستان مبارکه بررسی شد.

حمید باقری مدیرکل پست استان گفت این طرح به منظور يكسان سازي نشاني منزل مسكوني شهروندان اجرا می شود و این پروژه یک پایگاه است که در آن نشانی استاندارد و مختصات جغرافیایی وجود دارد، از این رو به سازمان‌ها اعلام شده که اشتراک‌های خود را بر اساس این پایگاه همخوانی دهند و کلید مشترک این پایگاه کد پستی ده رقمی است .

وی گفت به طور مثال یکی از دستاوردهای این پایگاه در شرایط اورژانسی است که در شرایط امداد و نجات توسط این پایگاه آدرس مکان‌های آسیب دیده مشخص می‌شود.

مدیرکل پست استان اصفهان ضمن اشاره به اینکه روستاهای شهرستان مبارکه از لحاظ الحاق به این طرح در شرایط خوبی قرار دارند خواستار تسریع و تسهیل روند الحاق شهرها به این طرح شد.

دکتر صالحی ضمن اشاره به اهمیت این طرح از شهرداریهای شهرستان خواست روند اجرای این طرح را سرعت بخشند و همکاری لازم با اداره پست شهرستان صورت پذیرد .

در ادامه شهرداران و نمایندگان شهرداریها ضمن اعلام وضعیت و شرایط شهرهایشان ، برای پیوستن به این طرح اعلام آمادگی کردند.

ثبت دیدگاه