حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ 11 شوال 1445 Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
عدم توجه سیمان سپاهان به مسئولیت‌های اجتماعی خود
20 دی 1401 - 9:36
شناسه : 8530
نماینده مبارکه تأکید کرد: نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات شرکت سیمان سپاهان با دکتر محمدرضا سلیمیان، مدیرعامل و دیگر اعضای هیئت‌مدیره هلدینگ سیمان غدیر دیدار و گفت‌وگو کرد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات شرکت سیمان سپاهان با دکتر محمدرضا سلیمیان، مدیرعامل و دیگر اعضای هیئت‌مدیره هلدینگ سیمان غدیر دیدار و گفت‌وگو کرد.

عدم توجه سیمان سپاهان به مسئولیت‌های اجتماعی خود

دکتر صالحی در این جلسه گفت: شرکت سیمان سپاهان به مسئولیت‌های اجتماعی خود نسبت به شهر دیزیچه و حتی جاده‌های مورد استفاده خود توجه نمی‌کند و باید همکاری با مجموعه شهرداری دیزیچه برای انجام خدمات بهتر به شهروندان را در دستور کار خود قرار دهد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر اصلاح اماکن ورزشی و تکمیل مسجد جامع دیزیچه، بیان کرد: این شرکت باید برای ارائه کمک‌رسانی بهتر به مددجویان مرکز توانبخشی شهدا دیزیچه با این مجموعه همراهی کند.

لزوم اصلاح روابط کار در شرکت سیمان سپاهان

دکتر صالحی با اشاره به اصلاح روابط کار در شرکت سیمان سپاهان اظهار کرد: کارگران این شرکت مطالبه به حقی دارند و خواستار اصلاح روابط کار هستند و همچنین دریافتی کارکنان مجموعه باید اصلاح شود.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه