حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021 ساعت ×
سودهای سرشاری که برخی دلالان به ناحق از التهاب بازار عایدشان شده به خزانه کشور بازگردانده شود
20 آبان 1399 - 9:01
شناسه : 872

پروین صالحی با حضور در فولاد مبارکه با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد . در این جلسه نمایندگان زنجان و تهران درمجلس شورای اسلامی که از اعضای کمیسیون صنایع هستند نیز حضور داشتند. مباحثی همچون قوانین عرضه فولاد در بورس ، قیمت گذاری بازار ، برطرف کردن نیاز تولید کنندگان اصلی توسط فولاد […]

پ
پ

پروین صالحی با حضور در فولاد مبارکه با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد . در این جلسه نمایندگان زنجان و تهران درمجلس شورای اسلامی که از اعضای کمیسیون صنایع هستند نیز حضور داشتند.

مباحثی همچون قوانین عرضه فولاد در بورس ، قیمت گذاری بازار ، برطرف کردن نیاز تولید کنندگان اصلی توسط فولاد و قطع رانت بوجود امده در فولاد در این جلسه مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت .

در حاشیه این جلسه دکتر صالحی گفت : تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی این است که در سال جهش تولید شرایطی فراهم شود تا بازار کالاهای مختلف برای مردم، بازاری آرام و در جهت مطالبات آنان باشد .

وی افزود در این میان از آنجا که فولاد نقشی زیرساختی در دیگر صنایع دارد، از اهمیتی دوچندان برخوردار است و بنده از همه کسانی که در جهت بررسی علل التهاب بازار تلاش می کنند تشکر می نمایم و امیدوارم با همکاری دستگاه قضا ، سودهای سرشاری که برخی دلالان به ناحق از التهاب بازار عایدشان شده به خزانه کشور بازگردانده شود.

ثبت دیدگاه