حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021 ساعت ×
اشتغال شاهرگ اقتصادی خانواده‌ها است
22 آبان 1399 - 10:13
شناسه : 880
دکتر صالحی در بازدید از شرکت مهرتاش سپاهان گفت :

در این دیدار دکتر صالحی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مشکلات داخلی کشور ناشی از سوءمدیریت است نه تحریم‌ها یکی از راه‌های مقابله با این مسئله را با حسن مدیریت در بخش خصوصی و در کنار هم قرارگرفتن صنایع و کارآفرینان اعلام کرد. وی گفت اعتقادِ کلی خیلی از ما این هست که […]

پ
پ

در این دیدار دکتر صالحی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مشکلات داخلی کشور ناشی از سوءمدیریت است نه تحریم‌ها یکی از راه‌های مقابله با این مسئله را با حسن مدیریت در بخش خصوصی و در کنار هم قرارگرفتن صنایع و کارآفرینان اعلام کرد.

وی گفت اعتقادِ کلی خیلی از ما این هست که همه باید در این کشور در کنار هم با عزمی منسجم کار کنیم و با همدلی مشکلات را کمتر و بار سنگینی که اکنون بر روی دوش مردم است برداریم.

صالحی خطاب به مدیریت این شرکت گفت مسئله اشتغال در کشور خیلی مهم است و شاهرگ اقتصادی خانواده‌ها است. شما از فعالان جبهه اقتصادی هستید که بار سنگین مسئله اشتغال را بر دوش گرفته‌اید. شما از پیشروان اشتغال‌زایی و توسعه علمی صنعتی کشور بوده‌اید. ما موقتی در خدمت مردم هستیم اما خدمات شما ماندگار است.

مرتضی ایران پور رئیس شرکت مهرتاش سپاهان در این دیدار گفت با وجود مشکلات فراوان که پیش روی صنایع است تلاش کرده‌ایم تمام نیروی کار فعلی را حفظ کنیم. وی با انتقاد از برخی قوانین و ضعف مدیریتی در برخی بخش‌های اجرایی کشور، خود تحریمی را مشکل بزرگ صنایع پیشرو خصوصاً دانش‌بنیان اعلام کرد و خواستار بهبود این وضعیت در کشور شد.

در ادامه دکتر صالحی با اهدای قابی به مدیر این شرکت از خدمات وی تشکر نمود و ضمن بازدید از بخش های مختلف این کارخانه از نزدیک با فعالیت‌ها و تولیدات آن آشنا شد.

ثبت دیدگاه