حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
احیای زیرساخت‌های آبرسانی کشاورزی شهرستان مبارکه در دستور کار
27 بهمن 1401 - 21:06
شناسه : 8861
نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: احیای زیرساخت‌های آبرسانی کشاورزی در منطقه را در دستور کار است که این اقدام هم برای توسعه کشاورزی مناسب است و احیای مادی مبارکه را با کارشناسان و کشاورزان ارزیابی کردیم و همچنین به وزیر صنعت، معدن تجارت که به شهرستان سفر کرد، تأکید کردم مشکل زیرساخت‌های آبرسانی که دغدغه ما و کشاورزان است، باید رفع شود.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی در مجمع عمومی نظام صنفی کشاورزی شهرستان مبارکه گفت: بافت ابتدایی شهرستان مبارکه کشاورزی است و باید این بافت را حفظ کنیم؛ فولاد مبارکه صنعت مادر است و دیگر صنایع شهرستان باید در زمینه کشاورزی کمک کنند.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: احیای زیرساخت‌های آبرسانی کشاورزی در منطقه را در دستور کار است که این اقدام هم برای توسعه کشاورزی و هم به سرسبزی در شهرستان برای مقابله با آلودگی مناسب است.

وی افزود: احیای مادی مبارکه را با کارشناسان و کشاورزان ارزیابی کردیم و همچنین به وزیر صنعت، معدن تجارت که به شهرستان سفر کرد، تأکید کردم مشکل زیرساخت‌های آبرسانی که دغدغه ما و کشاورزان است، باید رفع شود.

نماینده مردم مبارکه در خصوص رفع مشکل آب استان اصفهان خاطرنشان کرد: با اقدامات دولت و بخش خصوصی از سه طریق آب را به استان اصفهان منتقل می‌شود که اولین پروژه انتقال آب از دریای جنوب است که شروع شده است.

وی اضافه کرد: در انتقال آب از جنوب به اردکان یزد با وزیر نیرو صحبت کردیم تا بخشی هم برای اصفهان انتقال داده شود که این آب فعلا برای مصرف صنایع است و همچنین انتقال آب خرسان به زاینده‌رود، استانداری گزارش داده که بخشی‌هایی لوله‌گذاری شده است.

دکتر صالحی بیان کرد: از تک‌تک کشاورزان شهرستان که با مسئولان همراهی کردید، تقدیر و تشکر می‌کنم و این قشر زحمتکش و فهیم، پتانسیل خوبی برای شهرستان هستند و این انتقال آب‌ها زمان‌بر است اما تلاش می‌کنیم تا با احیای مادی طبیعی مبارکه، مشکلات سال‌های آتی را کمتر کنیم.

 

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه