حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ 18 جماد أول 1445 Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
تکمیل چهاربانده امام رضا (ع) در انتظار آزادسازی مسیر
21 اسفند 1401 - 10:10
شناسه : 8915
دکتر صالحی در جلسه تکمیل چهاربانده امام رضا (ع) اظهار کرد: تکمیل چهاربانده امام رضا (ع) یکی از دغدغه‌های اصلی ما است که چند گره ترافیکی را باز می‌کند و مشکل حضور کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین در محله اسماعیل ترخان، دیزیچه و زیباشهر را رفع می‌کند.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی در جلسه تکمیل چهاربانده امام رضا (ع) اظهار کرد: تکمیل چهاربانده امام رضا (ع) یکی از دغدغه‌های اصلی ما است که چند گره ترافیکی را باز می‌کند و مشکل حضور کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین در محله اسماعیل ترخان، دیزیچه و زیباشهر را رفع می‌کند.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: سه شهرداری دیزیچه، زیباشهر و مبارکه و دو صنعت فولاد مبارکه و سیمان سپاهان در این پروژه حضور دارند و باید کمک کنند؛ آزادسازی سمت دیزیچه تمام شده و مبارکه باید تلاش کند تا این آزادسازی‌ها انجام شود.

وی افزود: در سفر ریاست جمهوری ۳۰ میلیارد تومان برای پل چهاربانده مصوب کردیم که با آزادسازی این زمین‌ها، بتوانیم این اعتبار را جذب و پل را احداث کنیم؛ تکمیل چهاربانده امام رضا (ع) کار سنگینی است که با همت و نظارت قوی انجام می‌شود.

دکتر صالحی با به ساماندهی جاده سد نکوآباد خاطرنشان کرد: تعداد کشته‌های زیادی در این مسیر داشتیم و اگر زودتر پیگیر این ساماندهی بودیم این تعداد کشته نداشتیم؛ چهاربانده امام رضا (ع) از این مسیر عبور می‌کند که آب منطقه‌ای مسیر را مشخص می‌کند تا شهرداری زیباشهر با همکاری آب منطقه‌ای و جهاد کشاورزی ساماندهی مسیر را انجام دهد.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه