حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
عبور از رکورد تولید ۱۰ میلیون تن فولاد خام در گروه فولاد مبارکه موجب مسرت است/ کارگران یکی از عوامل اصلی این رکورد هستند
28 اسفند 1401 - 8:43
شناسه : 8943
نماینده مبارکه: نماینده مردم مبارکه گفت: باید از سیستم مدیریت و کلیه عوامل فعال در این صنعت عظیم تشکر کرد که با برنامه‌ریزی و همتی که به خرج دادند چند روز مانده به پایان سال این رکورد را رقم زدند.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با ایراسین در خصوص عبور از رکورد تولید ۱۰ میلیون تن فولاد خام توسط گروه فولاد مبارکه اظهار کرد: امسال صنعت فولاد در تابستان با قطعی و کاهش مصرف برق و در زمستان با قطعی و کاهش مصرف گاز مواجه شد اما موجب مسرت است که با وجود این مشکلات تولید سالانه در گروه فولاد مبارکه چند روز مانده به پایان سال از ۱۰ میلیون تن هم گذشت.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از سیستم مدیریت و کلیه عوامل فعال در این صنعت عظیم تشکر کرد که با برنامه‌ریزی و همتی که به خرج دادند؛ این رکورد را رقم زدند. همچنین قطعاً نقش بی‌بدیل کارگران زحمت‌کش که در این شرکت و در پیمانکاری‌های آن مشغول به کار هستند یکی از عوامل اصلی در رسیدن به این رکورد است و باید دست تک‌تک آن‌ها را بوسید.

وی افزود: این نمونه خوبی است برای کشور ما که در شرایط مختلف و با وجود محدودیت‌ها اگر برنامه‌ریزی و همدلی نیروهای بخش تولید باشد، می‌توانند هر نوع پیشرفتی را رقم بزند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه