حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۴۰۲ 15 ذو القعدة 1444 Saturday, 3 June , 2023 ساعت ×
مشکلات حمل‌ونقل باید منسجم‌تر پیگیری شود/ با توجه به وضعیت شهرستان اکثر مصوبات حمل‌ونقل اجرایی نشده است
28 اسفند 1401 - 10:49
شناسه : 8954
نماینده مبارکه: دکتر صالحی گفت: شهرستان مبارکه قطب حمل‌ونقل کشور است این جایگاه اهمیت موضوع را می‌رساند که مشکلات و مسائل حمل‌ونقل را باید مسنجم تر از چیزی که تاکنون پیگیری شده است، پیگیری شود.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی در جلسه کارگروه حمل‌ونقل شهرستان اظهار کرد: سال جدید را باید با یک تحول اساسی شروع کرد و مشکلات حمل‌ونقل باید منسجم‌تر پیگیری شود؛ اولین جلسه حمل‌ونقل که حضور پیدا کردم، تأکید کردم که قرار نیست همه مسائل حمل‌ونقل را مطرح و در یک جلسه بخواهیم آن‌ها را حل کنیم.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان مبارکه قطب حمل‌ونقل کشور است این جایگاه اهمیت موضوع را می‌رساند که مشکلات و مسائل حمل‌ونقل را باید مسنجم تر از چیزی که تاکنون پیگیری شده است، پیگیری شود.

وی افزود: جلساتی تشکیل شده اما کافی نبوده است، نیاز نیست مسائل فرعی هر جلسه بیان شود؛ با توجه به جایگاه شهرستان در حوزه حمل‌ونقل باید برای رفع مشکلات این حوزه روند کاری را تعریف کرده و از این روند حمایت کنیم.

دکتر صالحی بیان کرد: با توجه به وضعیت شهرستان اکثر مصوبات کمیته‌های فرعی و کارگروه حمل‌ونقل شهرستان اجرایی نشده است و اگر کمیته فرعی با انسجام و پیگیری مصوبات برگزار شود، مشکلات یکی‌یکی حل می‌شود.

وی با بیان اینکه مشکلات در حوزه حمل‌ونقل زیاد است، تأکید کرد: کمیته فرعی حمل‌ونقل شهرستان باید هر دو هفته یک‌بار تشکیل جلسه دهند و مصوبات را به دفتر دادستان، نماینده و فرمانداری ارسال کنند و اگر هم این مصوبات اجرا نشد باید نفری که به وظیفه خود عمل نکرده است، بازخواست کنیم که کم‌کاری، قصور، کارشکنی و ترک فعل جرم است.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی با توضیح اینکه رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقلی از برخی از صنایع شهرستان گلایه دارند، خاطرنشان کرد: با تشکیل جلسه با یکی از این صنایع مشکلات بررسی شد و میزان همکاری آن صنعت با رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقلی بیشتر و بهتر شده است؛ باید این کارگروه برای دیگر صنایع شهرستان تشکیل جلسه دهند تا مشکل رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقلی با دیگر صنایع هم رفع شود.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه