حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۰ 15 ذو القعدة 1442 Thursday, 24 June , 2021 ساعت ×
از انتصاب مدیران بومی، تشکیل خانه کارگر و بیمه کارگری حمایت ویژه می کنم
02 آذر 1399 - 11:35
شناسه : 927

جلسه بررسی مسائل کارگری شهرستان با دکتر نقی‌زاده دستیار وزیر و رئیس امور پیگیری‌های ویژه حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. در این جلسه مسائل موردنیاز شهرستان در حوزه کار و صنایع موردبحث و بررسی قرار گرفت . دکتر صالحی خواهان توجه ویژه در استفاده از مدیران کارآمد و شایسته در […]

پ
پ

جلسه بررسی مسائل کارگری شهرستان با دکتر نقی‌زاده دستیار وزیر و رئیس امور پیگیری‌های ویژه حوزه وزارتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه مسائل موردنیاز شهرستان در حوزه کار و صنایع موردبحث و بررسی قرار گرفت .

دکتر صالحی خواهان توجه ویژه در استفاده از مدیران کارآمد و شایسته در شهرستان شد و حمایت از این مدیران را لازمه و پشتیبان حرکت آنان دانست و گفت با تمامی مدیران و مسئولان منطقه که در مسیر توسعه صنایع و پیشرفت منطقه دلسوزانه و صادقانه تلاش می‌کنند همکاری خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته از توان و ظرفیت افراد پرتوان منطقه در بخش‌های مدیریتی صنایع موجود در شهرستان استفاده بسیار کمی شده است خواستار حمایت وزارت کار دراین‌خصوص و دیده‌شدن این ظرفیت شد و اشاره کرد که قطعاً مدیران بومی باتوجه‌به عِرق و نگاهی که به شهرستان خود دارند در راستای توسعه صنایع موجود در آن، توان دوچندانی به کار خواهند بست.

نماینده مبارکه با اشاره به وجود صنایع مختلف در شهرستان و جمعیت بالای جامعه کارگری آن، پیشنهاد کرد خانه کارگری در شهرستان هرچه سریعتر تشکیل شود و گفت حمایت ویژه خود را از این تشکل خواهم نمود.

پروین صالحی باتوجه‌به اهمیت بیمه کارگری که نقش ویژه‌ای در حمایت از این بخش آسیب‌پذیر ایفا می‌کند خواستار حمایت بیشتر از آن و افزایش سهمیه شهرستان در این بخش شد.

انتهای پیام//

ثبت دیدگاه