حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۶ خرداد , ۱۴۰۳ 19 ذو القعدة 1445 Sunday, 26 May , 2024 ساعت ×
پیگیری بررسی روند جذب نیروهای بومی در فولاد مبارکه/ اعتراض خود را ایمیل کنید
26 تیر 1402 - 9:46
شناسه : 9654
جلسه پیگیری و بررسی روند جذب نیروهای بومی در فولاد مبارکه با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، شیخی، رئیس اداره کار شهرستان، طیب نیا، مدیرعامل، کفایت، معاون نیروی انسانی، رضوی، مدیر امور اداری، مدرسی فر، مدیر بهداشت و ایمنی کار و کاظمی، مدیر آموزش شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، جلسه پیگیری و بررسی روند جذب نیروهای بومی در فولاد مبارکه با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، شیخی، رئیس اداره کار شهرستان، طیب نیا، مدیرعامل، کفایت، معاون نیروی انسانی، رضوی، مدیر امور اداری، مدرسی فر، مدیر بهداشت و ایمنی کار و کاظمی، مدیر آموزش شرکت فولاد مبارکه برگزار شد.

با توجه به تجارب آزمون‌های قبلی و پیش‌بینی این مسئله که قطعاً افراد زیادی معترض خواهند بود، از ابتدای شروع آزمون فعلی دکتر صالحی تأکید بسیاری برای برگزاری آزمون و مراحل طب صنعتی به‌صورت شفاف و به‌دوراز حواشی داشت و همچنین درخواست قاطع وی اولویت جذب نیروهای بومی شهرستان است.

همچنین ایمیل azmoon@iut.ac.ir برای بررسی اعتراضات داوطلبان اختصاص پیدا کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه عنوان شد در آزمون سال ۱۴۰۱، جذب یک هزار و ۱۰۰ نفر آگهی شد که در این آزمون ۲۶ هزار نفر ثبت نام کردند که پس از مرحله اول آزمون کتبی، سه برابر ظرفیت استخدامی دعوت به مصاحبه شدند.

پس از مرحله اول، مراحل طب صنعتی، فرایند ارزیابی مهارتی و ارزیابی شایستگی و در نهایت مصاحبه انجام می شود که از بین این افراد یک‌سوم به کاری گیری و دوسوم افراد حذف می‌شوند.

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه