حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
سفر وزیر میراث فرهنگی به مبارکه
26 مرداد 1402 - 23:59
شناسه : 9806
با دعوت دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ضرغامی، امروز پنجشنبه ۲۶ مردادماه برای بازدید از اماکن تاریخی، ظرفیت‌ها و پروژه‌های گردشگری وارد مبارکه شد.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، با دعوت دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی از وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، ضرغامی، امروز پنجشنبه ۲۶ مردادماه برای بازدید از اماکن تاریخی، ظرفیت‌ها و پروژه‌های گردشگری وارد مبارکه شد.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با همراهی دکتر صالحی، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی، معاون امور عمرانی استاندار اصفهان و قائم‌مقام ستاد خدمات سفر استان، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و مشاور وزیر، و همچنین جمعی از مدیران و مسوولان شهرستان با سفر به شهرهای دیزیچه و مبارکه از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری این شهرستان بازدید کرد.

ضرغامی در سفر خود به اصفهان و حضور در شهرستان مبارکه از ارگ تاریخی نهچیر، قارهای تاریخی، کوه قلعه بزی و مجتمع عظیم گردشگری و کشاورزی کاریز در قالب گردشگری کشاورزی بازدید کرد.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه