حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ 16 ذو الحجة 1445 Saturday, 22 June , 2024 ساعت ×
تصمیم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال موجب نگرانی و ناراحتی مردم استان اصفهان شده است
22 شهریور 1402 - 19:56
شناسه : 9907
نماینده مجلس تأکید کرد: نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم فدراسیون فوتبال موجب نگرانی و ناراحتی مردم شهرستان مبارکه و استان اصفهان شده است.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، دکتر صالحی امروز چهارشنبه در گفت گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به اقدام نامتعارف فدراسیون اظهار کرد: تصمیم اتخاذ شده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال راجع به تیم فوتبال باشگاه فولاد مبارکه سپاهان جای ناراحتی دارد که چرا این زمان برای این رأی انتخاب شده و درست زمانی که تیم سپاهان در حال آماده‌سازی خود برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا است باید چنین تصمیمی گرفته شود.

وی با توضیح اینکه چنین تصمیم‌های غلطی در روحیه ورزشکاران ما تأثیر منفی می‌گذارد، گفت: اگر قرار است رسیدگی به کار قراردادها و باشگاه‌های ورزشی فوتبال صورت بگیرد باید دید منصفانه باشد و همه باشگاه‌ها با شفافیتی که باشگاه فولاد مبارکه سپاهان وارد عرصه میدان شده است، با همان شفافیت وارد شوند و همه را با یک‌میزان منصفانه بسنجند.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: چنین اقدامی که در این زمان انجام شده برخورد مناسبی با تیم فولاد مبارکه سپاهان نبوده و باعث نگرانی و ناراحتی مردم شهرستان مبارکه و استان اصفهان شده است.

وی تأکید کرد: ما هم با توجه به لزوم حمایت از نمایندگان ایران در این رقابت‌ها هم از روندهای قانونی موجود مانند اعتراض به کمیته استیناف و سایر روندهای قانونی پیگیری لازم را انجام می‌دهیم و انتظار داریم این موضوع به قید فوریت و به‌صورت عاجل مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه