حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ 18 جماد أول 1445 Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
جلسه غیرعلنی مجلس با وزیر آموزش و پرورش برای بررسی کمبود معلم
30 مهر 1402 - 10:22
شناسه : 10143
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ای غیر علنی موضوع مطالبات بازنشستگان و شاغلان آموزش و پرورش و مشکلات این وزارتخانه در تامین معلم در سال جدید تحصیلی مدارس را مورد بررسی قرار دادند.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، جلسه علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه ۳۰ مهرماه) مجلس شورای اسلامی از دقایقی قبل به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق در خصوص لایحه برنامه هفتم توسعه در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد. نمایندگان مجلس بررسی لایحه برنامه هفتم را از روز دوشنبه (سوم مهرماه) در صحن مجلس آغاز کرده و تاکنون بیش از ۷۰ ماده لایحه را بررسی کرده‌اند.
تا پایان بررسی لایحه برنامه هفتم، جلسات علنی مجلس روزانه در دو شیفت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

نمایندگان پیش از آغاز جلسه علنی برای بررسی وضعیت مدارس جلسه غیر علنی داشتند که با توجه به خالی بودن برخی از کلاس‌های درس از معلم، جلسه غیر علنی برگزار شده در زمینه بررسی وضعیت نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش بود.

در نشست غیر علنی مجلس شورای اسلامی که از ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه صبح برگزار شد وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان اداری و استخدامی حضور داشتند.

انتهای‌پیام/

 

 

ثبت دیدگاه