حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ 17 ذو الحجة 1445 Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
سوال بیست‌وهشتم: درحالی‌که حرف و حدیث‌هایی برای زندگی نمایندگان مطرح است، چرا رهبر انقلاب نمایندگان مجلس یازدهم را ساده‌زیست توصیف می‌کنند؟
27 آذر 1402 - 8:47
شناسه : 10463
پاسخ به ۴۰ سوال از عملکرد مجلس شورای اسلامی به شما حق می‌دهیم که تصور کنید مجلس هیچ اقدامی برای زندگی شما و دیگر مردم نکرده است. به شما حق می‌دهیم که بگویید اثرات قوانین مجلس کجای زندگی ماست. در پاسخ به این ۴۰ سوال بنا نداریم بگوییم ما خیلی عالی بودیم و همه کار کردیم؛ اما تلاش می‌کنیم به مهم‌ترین، پرتکرارترین و صریح‌ترین پرسش‌هایی که دربارۀ مجلس یازدهم مطرح می‌شود، خیلی صریح پاسخ دهیم.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، علی‌رغم تهمت‌ها و تخریب‌های زیاد، از افتخارات بزرگ مجلس یازدهم این است که رهبر انقلاب آن‌ها را ساده‌زیست دانستند و همین نشان می‌دهد که بسیاری از ادعاها دربارۀ نمایندگان دروغ بوده است؛ اما باید این را هم توضیح داد که یکی از مبناهای سنجش عملکرد مجلس توسط رهبر معظم انقلاب توجه به ۲۹۰ نماینده است.

بنابراین، کلیت مجلس همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند ساده‌زیست هستند؛ ولی ممکن هم است نمایندگانی این‌گونه نباشد، اما این موضوع به کلیت مجلس آسیبی وارد نمی‌کند.

می توانید پاسخ به ۳۹ سوال دیگر را اینجا بخوانید.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه