حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲ 10 ربيع أول 1445 Sunday, 24 September , 2023 ساعت ×
حمایت از ورزشکاران شهرستان از اولویت های ما است
11 آذر 1400 - 9:43
شناسه : 5476
نماینده مبارکه گفت: شهرستان مبارکه ظرفیت و پتاسیل های زیادی دارد و کمبودی در تعداد اماکن ورزشی نداریم اما با کمبود تجهیزات ابتدایی و امکانات اولیه روبه روهستیم، با توجه به اهمیت ورزش، حمایت از ورزشکاران شهرستان از اولویت های ما است.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، صبح امروز جلسه بررسی مشکلات ورزشی شهرستان با حضور دکتر صالحی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، رئیس اداره ورزش و جوانان و روسای هیئت های ورزشی شهرستان برگزار شد.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: ورزش پس از اقتصاد، بیشترین آسیب را از کرونا دیده است که باید با رعایت پروتکل های بهداشتی و واکسیناسیون، فعالیت های کشور را تعطیل کنیم.

دکتر صالحی بیان کرد: پرداخت به ورزش موجب نشاط و سلامتی در جامعه و مقابله بیماری ها می شود، از هر زاویه ای نگاه کنیم به مدیریت جامعه، مدیریت فعالیت های ورزشی مهمترین بخش جامعه است.

وی افزود: اخیرا کرونا و بودجه ای نامتناسب که در این بخش در نظر گرفته شده است مشکلات را متعدد کرده است.

نماینده مبارکه خاطرنشان کرد: با ورزشکاران مختلفی که برخورد می کنیم علی رغم مشکلات و کمبود ها، از تحول ایجاد شده در ورزش شهرستان می گویند که از رئیس این اداره تشکر می کنیم.

وی اضافه کرد: شهرستان مبارکه ظرفیت و پتاسیل های زیادی دارد و کمبودی در تعداد اماکن ورزشی نداریم اما با کمبود تجهیزات ابتدایی و امکانات اولیه روبه روهستیم، با توجه به اهمیت ورزش، حمایت از ورزشکاران شهرستان از اولویت های ما است.

همچنین در این جلسه روسای هیئت های ورزشی شهرستان مشکلات و دغدغه های خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه