حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰ 18 جماد ثاني 1443 Friday, 21 January , 2022 ساعت ×
اولویت کمیسیون بهداشت در بررسی بودجه سال آینده رفع مشکلات تهیه داور و دریافت خدمات درمانی است
06 دی 1400 - 9:53
شناسه : 5992
عضو کمیسیون بهداشت: عضو کمیسیون بهداشت و نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: توجه کافی دولت در بودجه 1401 برای بحث دارو و درمان یکی از اولویت‌های مهم این کمیسیون است تا با ارائه راهکارهای مختلف منابع آن دقیق و مشخص باشد و همچنین برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم تا مردم مشکلی برای تهیه دارو و دریافت خدمات بهداشتی و درمانی نداشته باشند.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، جلسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی برای بررسی تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه ۱۴۰۱ کل کشور به این کمیسیون با حضور مسئولان از وزارت بهداشت، سازمان برنامه‌وبودجه، ارتش و سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.

عضو کمیسیون بهداشت و نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: توجه کافی دولت در بودجه ۱۴۰۱ برای بحث دارو و درمان یکی از اولویت‌های مهم این کمیسیون است تا با ارائه راهکارهای مختلف منابع آن دقیق و مشخص باشد و همچنین برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم تا مردم مشکلی برای تهیه دارو و دریافت خدمات بهداشتی و درمانی نداشته باشند.

دکتر صالحی بیان کرد: بخشی از تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه با حضور مسئولان موردبررسی قرار گرفت و دستگاه‌ها مشکلات بودجه‌ای در بحث درمان و بیمه‌ها را مطرح کردند.

وی افزود: از دستگاه‌ها خواستیم پیشنهادات خود در مورد بودجه را به‌صورت عملیاتی، دقیق و کارشناسی شده ارائه کنند تا بتوان پس از بررسی و تبادل‌نظر برای ارائه به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ ارسال کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه