حدیث روز
صله رحم، خوش اخلاقى و خوش همسایگى، شهر‌ها را آباد و عمر‌ها را زیاد مى کند. پیامبر اکرم (ص)

پنج شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۲ 18 جماد أول 1445 Thursday, 30 November , 2023 ساعت ×
اجرای پروژه‌های آبخیزداری بااعتبار چهارمیلیاردی با پیگیری نماینده مبارکه
07 فروردین 1402 - 11:23
شناسه : 8976
رئیس اداره منابع طبیعی گفت: در سه سال گذشته بیش از چهار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های آبخیزداری تخصیص داده شد و پروژه‌ها در حال انجام است.
پ
پ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نماینده شهرستان مبارکه، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در جریان بازدید از اجرای برنامه‌های آبخیزداری و مسیر رودخانه شور گفت: نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی برای اجرای پروژه‌های آبخیزداری همراه ما بودند.

کسری طاهری افزود: در سه سال گذشته بیش از چهار میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های آبخیزداری و مطالعات تخصیص داده که چهار پروژه آبخیزداری، بندهای پخش سیلاب و مطالعات در حوزه طالخونچه انجام شده است.

وی افزود: طرح تولید مردمی کاشت یک میلیارد اصل نهال، در کشور شروع شده که پیگیری به‌موقع نماینده شهرستان مبارکه و طرح موضوع با مدیرکل وقت منابع طبیعی استان سبب شد مبارکه در این امر پیش‌گام باشد که مطالعات لازم انجام شده و با کمک مسئولان و صنایع شهرستان آزادسازی مراتع مدنظر انجام خواهد شد و ۵۵۰ هکتار زیر کشت درخت‌های بادام خواهد رفت.

رئیس اداره منابع طبیعی در پایان گفت: پس از حوزه طالخونچه امیدواریم به‌زودی طرح‌های آبخیزداری را در منطقه کرکوند نیز آغاز نماییم.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه